Okulary progresywne

Przeciwstaw się pogorszeniu wzroku w patrzeniu z bliska, kupując dobre okulary do czytania.
W ten sposób zadbasz o komfort widzenia i jakość swojego życia.

Z wiekiem wzrok osłabia się, co jest procesem zupełnie naturalnym. W wieku około 40-45 lat naturalna soczewka traci elastyczność, przez co zmniejsza się jej zdolność akomodacji. Oznacza to, że możemy mieć trudności ze zmianą widzenia z bliży na odległości dalekie i odwrotnie, co sprawi, że np. czytanie stanie się bardziej męczące. Osoby, które chcą nadal cieszyć się czytaniem i z łatwością móc przeczytać kartę dań lub inny drobny druk, z pewnością docenią wysokiej jakości okulary do czytania jako optymalne rozwiązanie. To najprostsza metoda poradzenia sobie z naturalnie występującymi zaburzeniami widzenia. Jeżeli pojawi się dodatkowo problem z widzeniem na odległość, najlepszym rozwiązaniem są okulary progresywne.

Obecnie tanie okulary do czytania bez problemu kupić można w supermarkecie lub drogerii. Oczywiście nie są one dobrane do indywidualnych potrzeb i siła obu soczewek jest jednakowa. Oznacza to, że w najlepszym wypadku można wygodnie czytać jednym okiem. Dłuższe stosowanie źle dobranych okularów może nawet doprowadzić do uszkodzenia wzroku. Dlatego też, najlepszym rozwiązaniem są wysokiej jakości okulary do czytania, wybrane u optyka.

Szczegóły oferty w naszym salonie, zapraszamy!

umow

logo

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00,
oraz w soboty w godzinach 9.00-14.00

Studio OKO
ul. Chełmińska 168
87-100 Toruń

tel. 530 030 124

 

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2018 Studio OKO. Projekt i wykonanie: HEDEA

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.